Tepelné čerpadla vzduch vzduch pro topení. Ekonomické topení s velkou účinností.

Samsung Wind-free

 

Co je technologie Wind-Free™?

Klimatizační systém Wind-Free™ od společnosti Samsung používá 21 000 mikrootvorů pro jemné a rovnoměrné distribuování vzduchu po celé místnosti, a zachovává tak příjemnou úroveň chladu bez jakéhokoli proudění vzduchu.

 

Udržujte chladné prostředí bez změny nastavení

 

Klimatizační systém Wind-Free™ od společnosti Samsung je vybaven režimem 2-fázového chlazení, který se přepíná automaticky. Rychlé dosažení požadované teploty zajistí režim Rychlého chlazení a následné udržování této teploty obstará režim chlazení bez proudění vzduchu - Wind Free.

 

Videa Vám určitě řeknou více. 

 

 

SAMSUNG-WIND-FREE-5x5

 

Dejte sbohem průvanu studeného vzduchu

Technologie Wind-Free™ pracuje tak dobře, že ji možná ani nezaregistrujete. Po dosažení požadované teploty systém rovnoměrně distribuuje upravený vzduch bez nepříjemného proudění chladného vzduchu.

Užijte si ničím nerušený noční spánek

Nový režim ničím nerušeného spánku systému Wind-Free™ vytvoří ideální klima ve vaší ložnici, takže můžete spát s vědomím, že vám v noci nebude zima ani že se ráno probudíte chladem.

za-feature-get-cool-fast-stay-cool-without-direc-76528537-1

Dvoufázový režim chlazení Wind-Free

Dvoufázový režim chlazení rychle ochladí vzduch v režimu Fast Cool, a poté automaticky přejde do režimu Wind-Free, který nastavenou teplotu udržuje. Takže se budete cítit příjemně, aniž by vznikla chladná místa, a bez nutnosti měnit nastavení.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.