Tepelné čerpadla vzduch vzduch pro topení. Ekonomické topení s velkou účinností.

Jablotron Fututra

Produkty

Naše produkty charakterizuje nejen moderní design, ale především unikátní vlastnosti a uživatelsky přívětivé funkce, kterými reagujeme na skutečné potřeby našich klientů.

V současné době pro Vás připravujeme řadu novinek, které jsou výsledkem rozšiřování našeho produktového portfolia v oblasti technologií pro vnitřní prostředí rodinných domů. Mezi novinkami vynikají zejména první zástupci topného sortimentu - kondenzační plynový a elektrický kotel, stejně jako chladicí modul CoolBreeze, jehož primární funkcí je eliminace tepelných zisků větráním.

 

Futura

Rekuperační jednotka, která tvoří skutečné plíce Vašeho domova. Přirozeně zajistí větrání vašeho nízkoenergetického nebo pasivního domu, abyste vždy dýchali čistý a čerstvý vzduch.

Nemáme přehnaná tvrzení, ani jsme nevymysleli perpetuum mobile.

Na trhu existuje mnoho kvalitních rekuperačních jednotek a Vy máte možnost porovnat je navzájem. Pouze dokonale využíváme zákonů fyziky. A právě díky tomu naše rekuperační jednotka Futura v několika oblastech výrazně vyčnívá nad ostatními.

Bezkonkurenčně nejnižší spotřeba i v mrazech


Futura opravdu ukáže, co umí, především v zimě, tedy v období, kdy je rekuperace nejvíce zapotřebí, a to minimalizací energetické spotřeby. Díky jedinečné konstrukci, která dokonale využívá fyzikálních zákonů, funguje jednotka i za silných mrazů bez jinak nezbytného předehřevu a bez rozvážení ventilátorů.

Autonomní chod


Futura není hloupá, sama si řekne o servisní zásah či výměnu zanesených filtrů. Je vybavena funkcí automatického čištění rekuperačního výměníku, čímž udržuje jednotku ve skvělém technickém stavu a zjednodušuje pravidelnou údržbu. Pomocí CO2 senzoru ve standardní výbavě zase plynule přizpůsobuje větrací výkon Vašim požadavkům na kvalitu vnitřního prostředí.

Opravdový vnitřní komfort bez přesoušení


Futura automaticky zajistí ve Vašem domě optimální vlhkost, a to pomocí řízeného entalpického výměníku. Optimální vlhkost je důležitá hlavně pro Vaše zdraví, ale ocení ji také Váš dřevěný nábytek, podlahy a rostliny.

Jednoduché ovládání


Jednotku lze ovládat pomocí nástěnného ovladače s jednoduchým kolečkem nebo pohodlně odkudkoliv v mobilní aplikaci MyJABLOTRON, která Vás navíc informuje o chodu a spotřebě Vaší rekuperační jednotky.

Rozsáhlá základní výbava


Futura nabízí v základní ceně nadstandardní výbavu, včetně pětileté záruky, pylových filtrů F7, senzoru CO2 v nástěnném ovladači, přídavného topení a kompletní správy jednotky pomocí mobilní aplikace. Jednotku je možné rozšířit o další funkce - lze připojit až 3 nástěnné ovladače, 8 CO2 senzorů a přídavné chlazení.

Provázanost s ostatními produkty Jablotron


Futura je připravena na propojení s dalšími produkty společnosti Jablotron. V kombinaci se zabezpečením Vašeho domova alarmem Jablotron může například monitorovat celkovou energetickou náročnost domu.

Technické parametry

Rekuperační jednotka Futura je dodávána ve dvou výkonových variantách

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.